87_Victoria Justice w krótkiej błyszczącej spódniczce oraz żółtej bluzeczce w Los Angeles.

Victoria Justice tym razem bez swojej uroczej siostry pojawiła się na nocnej imprezie w Los Angeles ubrana w błyszczącą krótką spódniczkę oraz jaskrawożółtą bluzeczkę. Gdy szła do samochodu natknął się na nią tłum wielbicieli oraz fotoreporterzy czekający na gwiazdę w ukryciu.

Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

♫ ♫ ♫

SŁOWNY ZAWRÓT GŁOWY.

ZA WZÓR STAWIASZ SOBIE MYŚL PRZEWODNIĄ

DOGONIĆ CZAS TO STANĄĆ W MIEJSCU

IŚĆ TO OBSERWOWAĆ CZAS NA RAZ I DWA.

Od zmierzchu aż po świt.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Victoria na imprezie.

fanomia.pl

Ona jest cudowna.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Na rynku są już dojrzałe owoce aronii w cenie od 4 do 5 złotych za kilogram. Muszę sobie koniecznie kupić, bo korzystnie wpływają na wzrok i chronią przed szkodliwym promieniowaniem.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Victoria Justice 2017.

fanomia.pl

Kocham tę cudowną laskę.

Info:

“Gwiazdy serialu “W rytmie serca” pojawiły się w poniedziałek na spotkaniu z dziennikarzami. Na to spektakularne kulturalne wydarzenie do warszawskiej restauracji Belvedere przybyła niemal cała obsada serialu.

Pierwsze skrzypce podczas spotkania z dziennikarzami grali oczywiście Basia Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki, którzy wcielili się w serialu w dwie główne postacie. Basia Kurdej-Szatan bez wątpienia przykuwała największą uwagę fotoreporterów.

Gwiazda wystąpiła w białym garniturze z ozdobnymi klapami w marynarce. Mateusz Damięcki wybrał dla siebie zaś biały T-shirt, granatową marynarkę i spodnie w takim samym kolorze – i to się w nich teraz ceni.”

M a g i a

♣ ♣ ♣

Romans rzuca cień a jego moc nakłania nas do przemyśleń wielu. Masz dar przekonywania i używasz go od kolacji do śniadania.

Budzisz się w naturze, która w cieniu takich gór jak Wezuwiusz nadaje sens żywota jego.

I w mezaliansie dusz.

Potem na wakacjach pijesz ciepły drink nasączony colą wołając do leniwego kelnera, aby ten nalał więcej. Nie ma szans na daleki lot samolotem, więc pozostaje jacht na miarę bogactwa tego.

Gdy kolejna firma na giełdzie pada pod ciężarem własnego zaplecza ty czekasz aż pokażesz wszystko, to czego nauczyło cię życie, bo wiesz czym jest doświadczenie.

M a g i a

♣ ♣ ♣