82_Ewelina Lisowska powraca do wielkiej formy i jeździ po Polsce w trasie koncertowej.

Polska wokalistka z kręgu muzyki pop i rock powraca na piedestały sławy za sprawą trasy koncertowej po kraju. Jadąc z kolegami vanem w trasę utrzymuje kontakty z licznymi fanami. Dziewczyny na koncertach chętnie razem z nią śpiewają jej wielkie szlagiery. Co ciekawe niektóre panny zaprasza na scenę i daje im mikrofon do ręki, aby się wyszumiały.

Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Ewelina.

fanomia.pl

.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

ZOBACZYŁEM JEJ NAGIE SUTKI.

Uniesienie rodzi smak lata. 

♫ ♫ ♫

WYBUCHOWY ZAWRÓT GŁOWY.

ZA WZÓR STAWIASZ SOBIE MYŚL NIE CZYN

DOGONIĆ CIĘ NIE SPOSÓB

ALE BIEC JUŻ NIE CHCĘ

i NIE MOGĘ.

Ewelina Lisowska.

fanomia.pl

.

Info ze świata mediów plotkarskich:

“Angelina Jolie udzieliła “Vanity Fair” obszernego wywiadu, w którym opowiedziała o swoim nowym życiu – bez Brada Pitta. Angelina mówiła o macierzyństwie – jego urokach oraz o wyzwaniach, jakie w sobie niesie. Powiedziała, jak radzi sobie jako samotna matka.

Oczywiście skomentowała też kwestię rozwodu z Pittem oraz wyznała, jak cała rodzina uczy się żyć po traumie, jaką było ich rozstanie. Jolie dużo miejsca poświęciła też swojej działalności charytatywnej i wyjątkowej więzi, jaka łączy ją z mieszkańcami Kambodży.

To właśnie tam, podczas kręcenia filmu o Larze Croft, Angelina przeszła duchową przemianę. W Kambodży gwiazda zaadoptowała też swoje pierwsze dziecko – syna Maddoxa. Hołdem dla Kambodży jest najnowszy film wyreżyserowany przez Angelinę: “First They Killed My Father”.

Ale aktorka opowiedziała jednak też w “Vanity Fair” o swoim strachu przed rakiem (na raka jajników umarła mama Angeliny Jolie, a także jej babcia) oraz o swojej chorobie i jej bolesnych skutkach – to dopiero ponure rewelacje, że tak powiem.”

M a g i a

♣ ♣ ♣

Romans rzuca cień a jego moc nakłania nas do przemyśleń wielu. Masz dar przekonywania i używasz go od kolacji do śniadania.

Budzisz się w naturze, która w cieniu takich gór jak Wezuwiusz nadaje sens żywota jego.

I w mezaliansie dusz.

Potem na wakacjach pijesz ciepły drink nasączony colą wołając do leniwego kelnera, aby ten nalał więcej. Nie ma szans na daleki lot samolotem, więc pozostaje jacht na miarę bogactwa tego.

Gdy kolejna firma na giełdzie pada pod ciężarem własnego zaplecza ty czekasz aż pokażesz wszystko, to czego nauczyło cię życie, bo wiesz czym jest doświadczenie.

M a g i a

♣ ♣ ♣