81_Emma Watson z koleżanką w różowym uniformie na tle pustej ulicy w Nowym Jorku.

Emma Watson z koleżanką w Nowym Jorku. Pewna żmija zygzakowata pod Zgierzem ukąsiła pielęgniarkę, gdy ta zbierała w lesie jagody o czym piszą lokalne media. Na rynku jagód nie ma wcale. Nawet panie spod Rogowa nie przygotowały dzisiaj żadnego koszyczka. Znana dziennikarka Paulina Chylewska zmienia pracę. Oto rewelacje kolejnego dnia kanikuły. Oprócz tego w niedzielę 25 lat skończyła Agnieszka Kaczorowska.

Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Emma Watson.

fanomia.pl

Panie jakby zaskoczone sytuacją.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Pogoda w Polsce idzie jakby ku lepszemu i ma przestać padać. Ponoć idą upały a ja dzisiaj zrobiłem sobie zdjęcie u fotografa. Na rynku wieje nudą, ale i tak trochę czarnych porzeczek przyniosłem do domciu.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Emma Watson na zebrach.

fanomia.pl

Emma Watson na zebrach w białych spodniach.

Info z kręgu polskiej polityki:

“Dwadzieścia lat temu miał Pan świadomość, że zmienia się epoka? – pyta się dziennikarz Gali.

WŁADYSŁAW FRASYNIUK: Po wyborach czerwcowych jeszcze nie, dopiero pod koniec sierpnia, kiedy Tadeusz Mazowiecki został premierem. Wtedy zmienił się świat. Trudno to opisać… Jeden z najszczęśliwszych momentów w moim życiu. Czułem, że od tej chwili żyję w innej rzeczywistości, o której mogłem tylko śnić.

Tadeusz Mazowiecki i Leszek Balcerowicz to ludzie, którzy stworzyli fundament niepodległego państwa, gospodarki rynkowej, instytucji demokratycznych, społeczeństwa obywatelskiego. Bez nich nie budowalibyśmy dalej gmachu. Dla mnie to współcześni bohaterowie. Mazowieckiego kocham, to mój największy autorytet.

Nieprawdopodobnie porządny, przyzwoity człowiek. Od nas wszystko się zaczęło, my przewróciliśmy bramę komunizmu, inni przez pół roku patrzyli, czy zaczną do nas strzelać. – tak się niestety bali Sowietów pamiętając rok 1968 i agresję na Czechosłowację. Za nami stała armia z Wojciechem Jaruzelskim na czele a w CSSR tylko cywile nie potrafiący bronić kraju jak zwykle zresztą.”

M a g i a

♣ ♣ ♣

Romans rzuca cień a jego moc nakłania nas do przemyśleń wielu. Masz dar przekonywania i używasz go od kolacji do śniadania.

Budzisz się w naturze, która w cieniu takich gór jak Wezuwiusz nadaje sens żywota jego.

I w mezaliansie dusz.

Potem na wakacjach pijesz ciepły drink nasączony colą wołając do leniwego kelnera, aby ten nalał więcej. Nie ma szans na daleki lot samolotem, więc pozostaje jacht na miarę bogactwa tego.

Gdy kolejna firma na giełdzie pada pod ciężarem własnego zaplecza ty czekasz aż pokażesz wszystko, to czego nauczyło cię życie, bo wiesz czym jest doświadczenie.

M a g i a

♣ ♣ ♣