73_Victoria Justice w drapieżnej sesji zdjęciowej w białej sukience.

Victoria Justice wzięła udział w sesji zdjęciowej dla Magazynu Sorbet i wszystkich zachwyciła elegancją i oczywiście pięknem. Oprócz tego wzięła udział w bankiecie zorganizowanym w Los Angeles na który wybrała się z siostrą Madison Reed. Te panie są niebiańsko piękne i wielce atrakcyjne.

Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj w Sorbet Magazine.

fanomia.pl

W tej dziewczynie jest coś tajemniczego.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Polskie portale plotkarskie na temat kariery Victorii Justice milczą a szkoda, bo to ciekawa dziewczyna, ale faktem jest, że teraz jest czas na Emmę Watson i tylko na niej skupiają swoją uwagę wielcy tego świata.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Victoria Justice.

fanomia.pl

Wygląda bardzo elegancko i szykownie.

Info:

“Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint to właśnie oni wcielili się w kolejno Harry’ego Pottera, Hermionę Granger oraz Rona Weasley’a. Saga opowieści o Harrym Potterze to jednak nie tylko trzech bohaterów, ale cała masa młodych bohaterów, którzy właśnie w filmie o młodym czarodzieju rozwijali swoje talenty aktorskie.

Jedni utrzymali się na szczycie, tak jak jest to w przypadku Emmy Watson, o której można powiedzieć, że rok 2017 z pewnością był jej rokiem. Inni popadli w nałogi, a kariera na tak szeroką skalę kompletnie ich przytłoczyła. Jak dziś wygląda życie bohaterów z Harry’ego Pottera?

Blaski i cienie, czyli bolesny koniec dzieciństwa bohaterów. Daniel Radcliffe przyznał, że jego rola Harry’ego Pottera w „Księciu Półkrwi” (6. część filmowych przygód czarodzieja) była wielką aktorską pomyłką, bo wiele scen kręcił po pijanemu lub na kacu.

„Zacząłem pić, zanim osiągnąłem pełnoletność. W pewnym momencie potrafiłem czerpać przyjemność z życia wyłącznie po paru głębszych.”

M a g i a

♣ ♣ ♣