72_Bułgarska blond piękność na plaży w białym bikini.

Czy Rali Ivanova piękna blondynka z Bułgarii jest najpiękniejszą kobietą świata? Bardzo wielu powie, że tak i ja się z tą opinią zgadzam bez dwóch zdań. Ona jest po prostu rewelacyjna w każdym calu i chętnie bym ją i tu i tam, że tak powiem sobie pod nosem.

Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Rali.

fanomia.pl

Ona pokazuje bikini.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Dzisiaj Karolina była ubrana bardzo seksownie i tłum kupujących zaglądał na jej stoisko, bo dawno nie pokazała tak zgrabnych nóg jak teraz.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Info:

“Hailey Baldwin najseksowniejszą kobietą na świecie. Co roku magazyn „Maxim” ogłasza listę 100 najseksowniejszych pań. W rankingu najczęściej goszczą modelki, aktorki oraz piosenkarki.

W ubiegłym roku tytuł ten należał do modelki, Stelli Maxwell, aktualnej partnerki Kristen Stewert. 25-latka o błękitnych oczach i niesamowitej figurze podbiła serca internatów.

Nic więc dziwnego, że ten tytuł należał właśnie do niej. W tym roku musiała oddać „koronę” innej modelce. Kim jest Hailey Baldwin? – to pytanie nurtuje wielu miłośników damskiej urody i fetyszystów.”

M a g i a

♣ ♣ ♣