70_Kourtney Kardashian w białym kostiumie, straszny pożar w centrum Londynu.

U nas początek lata, ale bez rewelacji w temperaturze. Pogoda owszem letnia, ale wciąż trwa astronomiczna wiosna. Za oceanem piękne panie ze świata show biznesu wylegują na plażę a w Londynie pechowo w środę zdarzył się pożar wysokiego apartamentowca, co pokazuje jak bardzo niebezpieczne dla ludzi są wysokie budynki w miastach.

Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Kourtney.

fanomia.pl

Słodka mężatka na plaży.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Pani Kourtney należy do atrakcyjnych mężatek, które są na celowniku fotoreporterów za oceanem. Widzę, że kobieta jest atrakcyjna i dla wielu może wydawać się doskonałą partią na randkę.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Kourtney Kardashian.

fanomia.pl

Kobieta bardzo dużo pokazuje.

Info:

“24-piętrowy wieżowiec Grenfell Tower w zachodniej części Londynu niemal całkowicie spłonął w pożarze, który wybuchł w środku nocy. Trwa dogaszanie budynku i akcja ratunkowa. Policja poinformowała, że w pożarze zginęło sześć osób, ale bilans ofiar wzrośnie. Do szpitali trafiło ponad 70 rannych osób.

Trwa akcja ewakuacyjna Grenfell Tower w zachodnim Londynie. Budynek ma 27 pięter. W akcji gaśniczej bierze udział 45 wozów strażackich. Na miejscu jest 20 karetek pogotowia.

Przyczyny pożaru nie są na razie znane, choć w mediach społecznościowych pojawiają się informacje o zwarciu w instalacji elektrycznej. Wiadomo, że ogień pojawił się po północy na drugim piętrze. Służby zostały poinformowane o ogniu w budynku 45 minut po północy czasu lokalnego.

Część osób znajdujących się w budynku w chwili, gdy doszło do wybuchu pożaru, nie zdawała sobie sprawy z tego, co się dzieje. Jak podaje AFP, z Grenfell Tower dochodzą krzyki uwięzionych tam osób. Na ostatnim piętrze wieżowca widziano mężczyznę, który machał białym materiałem.”

M a g i a

♣ ♣ ♣