62_Hailee Steinfeld w spodniach na premierze najnowszej książki poczytnego amerykańskiego pisarza.

Hailee Steinfeld amerykańska wokalistka młodego pokolenia uchodzi za wyjątkowo uzdolnioną i co ważne atrakcyjną dziewczynę. Bywa zapraszana na ważne imprezy kulturalne w Stanach Zjednoczonych. Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku.

Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Hailee.

fanomia.pl

W skórzanych spodniach prezentuje się bardzo seksownie.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Idziemy na kawę albo lody, bo już za chwilę zrobi się gorące lato trwające bardzo krótko, bo tylko do sierpnia a potem znowu jesień i zima przeklęta.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Hailee Steinfeld.

fanomia.pl

Jak tu nie podziwiać dziewczyny.

Info:

“Przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy Andrij Parubij powiedział w poniedziałek w Tbilisi na posiedzeniu Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, że według niektórych źródeł Federacja Rosyjska rozmieściła broń jądrową na terytorium zaanektowanego w 2014 roku Krymu.

“Aktualnie Rosja prowadzi intensywną militaryzację nielegalnie okupowanego półwyspu poprzez rozmieszczenie tam najnowszych modeli uzbrojenia i sprzętu wojskowego. Między innymi planuje rozmieścić, a według niektórych źródeł, już rozmieściła ofensywną broń jądrową” – powiedział Parubij.

Podkreślił, że jedyną organizacją, która jest w stanie przeciwdziałać agresji Rosji jest NATO – tu jest pies pogrzebany, że każdy chce wykorzystywać tę organizację do swoich własnych politycznych celów.

“Putinowską Rosję można powstrzymać tylko poprzez wspólne skoordynowane działania. Rosja zatrzyma się jedynie tam, gdzie zostanie zatrzymana” – podkreślił Parubij.”

M a g i a

♣ ♣ ♣