55_Gal Gadot w niebieskiej sukience na gali w Londynie.

Gal Gadot zmysłowa aktorka pojawiła się na premierze kolejnej części Wonder Woman w Londynie ubrana w lekką sukienkę koloru niebieskiego wykonaną z najlepszej jakości atłasu.

Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Gal.

fanomia.pl

Dziewczyna wygląda bosko.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Podobno ogląda się za nią sam Leonardo – dokładnie ten sam Leonardo, co kręci z niejaką Niną.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Gal Gadot.

fanomia.pl

Boskie ma ciało dziewczyna.

Info:

“Taylor Swift nie może w show-biznesie pochwalić się opinią najbardziej stałej w uczuciach. 27-letnia wokalistka spotykała się już z wieloma mężczyznami, ale w żadnym ze związków nie została na dłużej.

O powszechnie krążącym o niej stereotypie śpiewa nawet w jednej ze swoich piosenek – Shake It Off:

“I go on too many dates, but I can’t make them stay. At least that’s what people say”

(“Chodzę na zbyt wiele randek, ale nie potrafię utrzymać przy sobie facetów. Przynajmniej tak twierdzą ludzie”).

Po tym jak rozstała się z muzykiem, Calvinem Harrisem po piętnastu miesiącach związku, w jej życiu pojawił się brytyjski aktor Tom Hiddleston, ale nie zagrzał miejsca w sercu wokalistki zbyt długo.

Teraz podobno przyszła pora na nowego wybranka Swift – również Brytyjczyka, Joe Alwyna i diabli wiedzą, co to za jeden, ale ponoć przystojniak i nie tylko Taylor miała na niego chrapkę.”

M a g i a

♣ ♣ ♣