51_Michelle Keegan w niebieskim kostiumie galowym na imprezie okolicznościowej w Londynie.

Michelle Keegan brytyjska celebrytka i modelka pojawiła się na imprezie okolicznościowej w Londynie ubrana w elegancki jasno niebieski kostium. Dziewczyna jest bardzo atrakcyjna.

Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Michelle Keegan.

fanomia.pl

Trudno oderwać od niej wzrok.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Michelle Keegan ma partnera, ale pomimo to wielu fanów uważa ją za swoją boginię.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Info:

“Wczoraj późnym wieczorem 13 maja 2017 roku poznaliśmy zwycięzcę 62. konkursu piosenki Eurowizji. W tym roku olbrzymią przewagą punktów wygrała Portugalia!

Zwycięzcą został niejaki Salvador Sobral z liryczną balladą „Amar Pelos Dois”. Kim jest młody muzyk, który skradł serca zarówno profesjonalnych jurorów, jak i publiczności w całej Europie i Autralii?.

To pytanie warte grzechu dla tego 19-letniego brata finalistki portugalskiej wersji Idola.”

M a g i a

♣ ♣ ♣