48_Joanna Krupa po wyjściu z nocnego klubu w luźnej sukience targanej przez wiatr. Wiadomo jakiego koloru miała majtki.

Nasz super modelka robiąca karierę za oceanem Joanna Krupa wypadła nieźle przed obiektywami aparatów fotograficznych, gdy wyszła z nocnego klubu w luźne sukience, która zatańczyła na wietrze ukazują koronkowe majteczki jak w filmie z Marylin Monroe. Kto wie czy nasza Joasia nie szykuje się do wielkiej roli kinowej?.

Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Joanna.

fanomia.pl

Tutaj majteczki lekko wychodzą.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Zgrabna modelka ma co pokazywać a ostatnio pochwaliła się zgrabnym biustem. Media chętnie rozpisują się na temat jej związku z Romanem, który ponoć przeżywa kryzys.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Joanna Krupa.

fanomia.pl

Ach ten wietrzyk.

Info:

“Joanna Krupa jeszcze miesiąc temu zapewniała w wywiadach, że jest bardzo szczęśliwa w małżeństwie, a Romain wyrozumiale podziela jej entuzjazm do robienia kariery i przygarniania bezdomnych psów.

Tym większym zaskoczeniem była podana przez tabloidy informacja o planowanym rozwodzie pary. Podobno Zago stracił cierpliwość, gdy zrozumiał, że Joanna rzeczywiście nie zamierza przeprowadzić się do niego do Miami ani urodzić mu dziecka.

Ona zaś nie widziała powodu, dlaczego tylko ona miałaby się poświęcać i zmieniać wszystko z swoim życiu.”

M a g i a

♣ ♣ ♣