45_Bella Hadid na gali pokazała strój zakrywający jak najmniej ciała. Fani krytykują artystkę za wulgarność.

Bella Hadid młodsza siostra modelki Gigi pokazała na MET Gala 2017 strój, który więcej odkrywa niż zakrywa podobnie jak kilka innych koleżanek po fachu przybyłych na tę dziwną ceremonię odbywającą się za oceanem na początku maja. Celebrytki mają tego dnia gadane na imprezach towarzyszących i ściankach a Bella zabłysła niczym Neon V-1 czy nawet V-2.

Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Bella.

fanomia.pl

Klepnąłbym, ale cholera nie wypada.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Bella Hadid nie należy do najpiękniejszych modelek świata, ale jej uroda jest typowa dla niemalże większość jej koleżanek po fachu. Pamiętam teledysk z lat 80 George’a Michaela, w którym artysta szokował publiczność pocałunkami z modelką. Obie panie są jakby takie same a dzieli je niemalże trzy dekady.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Bella Hadid.

fanomia.pl

Bo w niej jest seks jak widać.

Info na temat MET Gala 2017:

“Pokazywaliśmy już na Hotplota.pl zdjęcia z gali MET 2017. Na początek zachwycaliśmy się fotkami Seleny Gomez i jej chłopaka, The Weeknda – oboje wyglądali naprawdę cudownie.

Pokazaliśmy też zdjęcia Rihanny – totalne przeciwieństwo i chyba największa modowa wpadka imprezy MET Gala 2017. Czas na siostrzyczki Hadid! W końcu gala MET 2017 to dla nich niemal “domówka”.

Jak na MET Gala 2017 wypadły siostry Bella i Gigi Hadid? Która z nich wyglądała lepiej?”

M a g i a

♣ ♣ ♣