39_Maria Szarapowa wygrała pierwszy mecz od powrotu na korty w Stuttgarcie.

Maria Szarapowa po 15-miesięcznej dyskwalifikacji wróciła na korty i wygrała dwa kolejne mecze w turnieju w niemieckim Stuttgarcie, gdzie nagrodą jest samochód marki Porsche. Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku.

Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Maria.

fanomia.pl

Tak wyglądała na swych urodzinach.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Maria Szarapowa.

fanomia.pl

Przynajmniej ładnie się ubiera na korcie.

Info na temat Szarapowej:

“Maria Szarapowa po raz drugi wygrała po swoim powrocie z 15-miesięcznego zakazu za doping w czwartek, pokonując koleżankę z kraju Ekaterina Makarova w turnieju Stuttgart WTA.

30-letnia zwyciężczyni  Grand Slam dominowała nad Makarovą, zajmując 43 miejsce na świecie, za zwycięstwo 7-5, 6-1 w ciągu zaledwie jednej godziny, 20 minut w drugim meczu.

“Jestem zadowolona, że wykonałam mój plan gry i byłam solidna” – powiedziała Szarapowa, która wraca do gry i ma dziką kartę, aby zagrać w Stuttgarcie, gdzie trzykrotnie była mistrzem.

W piątek spotka się z Estonią kwalifikatorem Anett Kontaveitem, który w drugiej rundzie pokonał francuskiego mistrza open i piątego grona Garbine Muguruza z Hiszpanii w półfinale.

“Nie grałam z nią, jest jedną z nielicznych dziewczyn na trasie, której jeszcze nie spotkałam”, powiedziała Szarapowa.

“Grała tutaj świetny tenis i to jest świetna okazja dla nas obu”. Nie wystąpiła żadna rdza czy nerwy.

Szarapowa pokazała Roberta Vinci 7-5, 6-3 w środę pierwszą rundę – pierwszego dnia, w którym mogła zagrać po pozytywnym wyniku meldonium na Australian Open w 2016 roku.”

M a g i a

♣ ♣ ♣