29_Maria Szarapowa na imprezie urodzinowej z okazji ukończenia 30 lat w Nowym Jorku.

Maria Szarapowa świętuje dzisiaj 30 urodziny. Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Maria.

fanomia.pl

Brzydko się ubrała.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Maria Szarapowa.

fanomia.pl

Jeżeli chodzi o styl to całkowite bezguście.

Info na temat pięknej choć brzydko ubranej Rosjanki:

“Maria Szarapowa, urodzona 19 kwietnia 1987 roku w Niaganiu, za kilka dni wróci na kort po zawieszeniu za stosowanie niedozwolonych środków wspomagających. Mimo tej wpadki, będącej rysą na życiorysie, jej kariera jak dotąd przebiega bardzo udanie.

Rosjanka wygrała 35 turniejów z cyklu WTA w tym pięć Wielkiego Szlema. Również pięciokrotnie była liderką singlowego rankingu tenisistek. Teraz wraca na korty, by odzyskać choć część sławy, a przede wszystkim dobre imię. Ma już jednak 30 lat i nie będzie to łatwe zadanie – zwłaszcza, że brzydko się ubiera.”

M a g i a

♣ ♣ ♣