25_Olivia Wilde w ciemnej prześwitującej bluzce bez stanika oraz dla magazynu GQ.

Olivia Wilde zabłysnęła pojawieniem się w ciemnej prześwitującej bluzce na czerwonym dywanie zupełnie bez stanika. Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku.

Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Olivia.

fanomia.pl

Piękna modelka na plaży.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Olivia Wilde.

fanomia.pl

Tym zdjęciem przebiła wszystko.

Info:

“Olivia Wilde wspólnie przyjęła szczęśliwą niedzielę Wielkanocną, gdy zarówno jej syn Otis, jak i sześciomiesięczna córka Daisy na kolanach przykuła jej uwagę społecznym mediom o łączności 5,4 mln – cokolwiek to może znaczyć.

33-letnia nominowana do nagrody SAG i jej długoletnia narzeczona Jason Sudeikis będą obchodzić urodziny trzeciego urodzin w czwartek. 41-latek z wytwórni SNL ujawnił się w The Late Show z Stephenem Colbertem, że spóźnia się z prośbą o aktorkę winylową, ponieważ spotyka się z kimś innym.”

M a g i a

♣ ♣ ♣