23_Natalia Szroeder na dobrej drodze do wywalczenia tytułu. Taniec dla dziewczyny to wyzwanie na scenie.

Natalia Szroeder pokazała, że tańczyć potrafi a w Kijowie za miesiąc nie wystąpi reprezentantka Rosji o czym podały oficjalne media za polityczną dyskwalifikację.  Nasza Natalia promuje nowy singiel w raju i telewizji. Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek.

Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Natalia Szroeder.

fanomia.pl

Kochana dziewczyna.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Natalia Szroeder.

fanomia.pl

Jak dla mnie supcio pierwsza klasa.

Info:

“Na oficjalnym kanale YouTube ukochanej i najlepszej Natalii Szroeder dostępny jest nowy, czwarty już, teledysk promujący jej debiutancki album zatytułowany szumnie i dumnie “NATinterpretacje”. To ci dopiero rewelacja ostatnich kilku dni, że tak powiem.

Tym razem zobrazowany został utwór “Zamienię cię” w specjalnej radiowej wersji. W wideo zrealizowanym przez AG Studio poza Natalią występuje jej partner taneczny z programu Jan Kliment, który odpowiedzialny jest również za choreografię.”

M a g i a

♣ ♣ ♣