19_Kaia Gerber w kostiumie kąpielowym na plaży w Miami wyjętym jak ulał z serialu “Słoneczny Patrol”.

Kaia Gerber na plaży w stylizacji wyjętej z serialu “Słoneczny patrol” z Pamelą Anderson w roli głównej. Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Kaia.

fanomia.pl

Zabawy w wodzie niemal jak w serialu telewizyjnym.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Kaia Gerber.

fanomia.pl

Jak widać dziewczyna uczy się do roli filmowej i kto wie czy jej nie zobaczę na ekranie za jakiś czas.

Info na temat Iriny:

“Informację o narodzinach podał magazyn People. Podobno dziecko Iriny Shayk przyszło na świat prawie dwa tygodnie temu. Początkowo nie wiadomo było, czy to chłopiec czy dziewczynka. Zakochanym długo udało się utrzymać tę informację w sekrecie.

Dziś już wiemy!

Irina Shayk i Bradley Cooper zostali rodzicami pięknej małej dziewczynki! ”

M a g i a

♣ ♣ ♣