10_Olivia Holt w gwiazdorskiej sukience odsłania nogi i biust. Premiera filmu "Stand off".

Olivia Holt na premierze filmu “Stand off” pojawiła się w błyszczącej, ale nieco przykrótkiej sukience odsłaniającej nogi i dekolt artystki. Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

♠ ♠ ♠

Naj Olivia Holt.

fanomia.pl

Nie ma zbyt szałowej pupci, ale jest spoko.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Fani kochają Olivię a ja się zastanawiam, co ona ma takiego czego inne nie mają.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Olivia Holt.

fanomia.pl

Oto atrakcyjna młoda dama.

Info:

“Zdecydowanie najwięcej stracił jednak “Teleexpress”, który spadł z pierwszego miejsca, ponieważ jego widownia zmniejszyła się o 17,47%. Daje to niebagatelną sumę 607 000 widzów!

Program ten oglądało średnio 2,87 mln osób, co sprawiło, że udział w rynku zmalał z 32,06% do 28,13%. – taka strata odzwierciedla nastroje społeczne.”

A to ci wpadka takiej instytucji.

M a g i a

♣ ♣ ♣