92_Kelli Berglund w jasnej sukience i butach na obcasach siedzi na środku ulicy–medytacje na podwóku.

17 września roku pamiętnego wróg napadł na Polskę z kraju sąsiedniego. Dzisiaj po raz pierwszy w tym roku słyszałem donośny krzyk wrony. Po bardzo długiej wiośnie zaczęło się nareszcie prawdziwe lato z ciepłymi nocami. Do pokoju wpadła mi wieczorem wielka czarna ćma a po południu, gdy wróciłem z rynku udało mi się ją wypuścić na świeże powietrze. Zadowolona wyfrunęła na ulice w poszukiwaniu pokarmu.

Piękna i atrakcyjna – oto dwa słowa na początek. Urocze selfie jednej z najpiękniejszych dziewczyn jakie wżyciu widziałem a widziałem ich bez liku. Najpierw zerówka i pierwsze zapatrywanie się w damy urokliwe, ale też ostre w wyrachowaniu dążące do upragnionego celu, którym jest diabli wiedzą co właściwie. Młody mężczyzna zapatrzony w mamusię nie wie jeszcze jakie zagrożenia na niego czyhają ze strony dam.

☻ ♫ ☻ ♫ ☻

Jej zdjęcie mam przed oczami i widzę w niej coś ulotnego, co poznało się dopiero po kilka latach chodzenia do szkoły, gdy młody człowiek musiał zmienić miejsca zamieszkania i udać się do innego tylko budynku, w którym tak jak on od ósmej rano siedziało w ławkach kilkanaście osób wpatrzonych w tablicę pełną wzorów i równań.

Nic się nie zmienia a jedynie czas przywodzi na myśl, że chociaż płynie jak rzeka, to wciąż jest taki sam jak dawniej. Idąc ulicą i spotykając kolejne osoby tylko się przekonuje, że to prawda oczywista. Młoda dama radosna i pogodna idąc obok niego sprawia, że świat staje się bardziej przyjazny i swojski zarazem. Jesteśmy razem chociaż wciąż osobno.

♫ ♫ ♫

SŁOWNY ZAWRÓT GŁOWY.

ZA WZÓR STAWIASZ SOBIE MYŚL PRZEWODNIĄ

DOGONIĆ CZAS TO STANĄĆ W MIEJSCU

IŚĆ TO OBSERWOWAĆ CZAS NA RAZ I DWA.

Od zmierzchu aż po świt.

Prawda zawarta w naszej świadomości daje nam o sobie poznać w momencie, gdy nic już nie trzyma jej w ramach utartych wierzeń i przesądów. Wybierasz a potem twoja wola jest przedmiotem nieustannych dywagacji.

Selena Gomez błyszczy niczym wielki strąk drzewa świętojańskiego czyli szarańczynu.

♠ ♠ ♠

Naj Kelli.

fanomia.pl

Dziewczyna wygląda bosko w blond lokach.

Popatrz, bo warto i podejrzyj, to co schowane przed naszymi oczami. Selena Gomez wciąż jak donoszą media plotkarskie spotyka się z muzykiem popularnym za oceanem. natomiast co do Taylor swift ciągle cicho sza jakby zapadła się pod ziemię ze wstydu.

Kelli Berglund może się podobać, ale to za mało. Należy jeszcze grać w popularnych filmach lub serialach, aby istnieć w świadomości licznych przecież fanów. Atrakcyjna dama trochę schodzi ze sceny a szkoda, bo podobna do Jennifer Lawrence.

Informacja [łac. informatio ‘wyobrażenie’, ‘wyjaśnienie’, ‘zawiadomienie’]. Pojęcie, w zasadzie niedefiniowalne ze względu na jego pierwotny, elementarny charakter; rozpatrywana najczęściej w trzech aspektach: syntaktycznym (dotyczy ilości informacji, jaka może być potencjalnie zawarta w danej wiadomości) oraz dwóch innych.”

Informacja genetyczna, informacja zawarta w sekwencji kwasów nukleinowych (DNA lub w przypadku niektórych wirusów RNA), która jest przekazywana organizmom potomnym (dziedziczność).”

Best of Kelli Berglund.

fanomia.pl

Ubrana w jasną sukienkę i jakąś bluzeczkę w jasno niebieskim kolorze.

Info ze świata wielkiej polityki oraz celebrytów:

“Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza wzięli gejowski ślub pod koniec lipca w Paryżu. Kwiatkowski jest starszym bratem piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego, idola polskich nastolatek. Michał jest jednak bardziej znany we Francji niż w Polsce.

Tam jego ślub był prawdziwym wydarzeniem! Kwiatkowski i Maxim Assenza są w sobie bardzo zakochani i od dawna marzyli o tym, by się pobrać. Są parą od około trzech lat. Na ich ślubie przemowę wygłosił Dawid Kwiatkowski.

Relacjonował później na Instagramie, że był to jeden z najpiękniejszych dni w jego życiu i jeden z… najbardziej stresujących momentów. Dawid od początku związku Michała z Maximem bardzo wspierał brata. Wierzył też, że miłość Michała i Maxima jest wielka i prawdziwa. Nie mylił się!

Komisja Europejska zapowiedziała w środę, że jeśli potwierdzone zostanie, że wycinka w Puszczy Białowieskiej nie została wstrzymana, to włączy tę kwestię do prowadzonej wobec Polski procedury ochrony praworządności.

“Komisja śledzi sytuację z wielkim zaniepokojeniem. Dotychczas widzieliśmy doniesienia prasowe w tej sprawie, ale jeśli zostanie potwierdzone, że wycinka ma dalej miejsce w Puszczy Białowieskiej, sprawa zostanie wzięta pod uwagę w prowadzonej procedurze praworządności dotyczącej Polski” – powiedziała na środowej konferencji prasowej rzeczniczka KE Mina Andreewa.

Trybunał Sprawiedliwości UE podjął w piątek decyzję o natychmiastowym nakazie wstrzymania wycinki Puszczy Białowieskiej na obszarach chronionych. Jest to też środek tymczasowy, o który wnioskowała KE. Resort środowiska zapowiedział w poniedziałek, że będzie nadal prowadził działania w Puszczy Białowieskiej.

Minister środowiska Jan Szyszko poinformował, że do 4 sierpnia polska strona prześle swoją odpowiedź na zarzuty KE na działania wykonywane w Puszczy. ”

M a g i a

♣ ♣ ♣

Romans rzuca cień a jego moc nakłania nas do przemyśleń wielu. Masz dar przekonywania i używasz go od kolacji do śniadania.

Budzisz się w naturze, która w cieniu takich gór jak Wezuwiusz nadaje sens żywota jego.

I w mezaliansie dusz.

Potem na wakacjach pijesz ciepły drink nasączony colą wołając do leniwego kelnera, aby ten nalał więcej. Nie ma szans na daleki lot samolotem, więc pozostaje jacht na miarę bogactwa tego.

Gdy kolejna firma na giełdzie pada pod ciężarem własnego zaplecza ty czekasz aż pokażesz wszystko, to czego nauczyło cię życie, bo wiesz czym jest doświadczenie.

M a g i a

♣ ♣ ♣